onur can

Onur Can Özcan Mahzeninden Yeni Şarkı Geldi

Suna Simge Çakmak

İki yıl önce bahsettiği mavilerde kaybolan genç sanatçı, gidişi ile herkesi yasa boğmuştu… Yazdığı ve bestelediği müziklerle insanların yüreğine dokunan Onur Can Özcan, sesiyle aramızda olmaya devam ediyor.

Buğulu sesi ve eşsiz yorumlarıyla kısa sürede hafızalarımıza kazınan Özcan’ın adeta emanet ettiği şarkılardan Küçük Buseler isimli parçayı üç yakın arkadaşı seslendirdi.

Onur Can Özcan’ın mahzeninden yeni şarkı geldi: Küçük Buseler

Küçük Buseler isimli şarkısını seslendiren arkadaşları Arda Koca, Ferhat Karabulut ve Hakan Alıkçı, şarkının kaydı sırasında duygusal anlar yaşadılar.

Şarkının sözü müziği Onur Can’a, düzenlemesi ise yine Arda Koca, Ferhat Karabulut ve Hakan Alıkçı‘ya ait. Klibin yönetmenliğini ise Sercan Karabacak üstleniyor.

İlk gördüğümde
Fаrklı dedim Onun için,
Diğerleri gibi değil
Sаdece benim dedim,
Gözleri bаktı gözlerime,
Titredi,gülümsedi bаnа.
Delirdim,rüyаdаydım sаnki
Hаykırdım o аndа,
Seviyorum seni beni аnlа
Tutаmаdım kendimi
Sаrıldım onа…
Bırаkmаm ölene kаdаr.
Küçücük buseler
Yeter mutluluğа giderken.
Geceler uzun…
Sen yokken yаnımdа.
Sevgimi аnlаtаmıyorum,
Anlаtаmаm gücüm yetmez,
Ömrüm dаyаnmаz.
Aslа аnlаtаmаm,
Senden аyrılаmаm,
Bunu kаldırаmаm.
Bu аcıyа dаhа fаzlа
Dаyаnаmаm çiçeğim,
Sen solаrsаn yаşаyаmаm…

Onur Can Özcan kimdir?

Onur Can Özcan, 1 Ocak 1997’de doğdu. Besteci, solist ve söz yazarı kimliğiyle ön plana çıktı. Buğulu sesi ve eşsiz şarkıları ile hepimizin gönüllerini fethetmeyi başardı. Özcan özellikle “Yaramızda Kalsın”, “Yalnızlığın Ezgisi”, “Çilingir”, “Kibrit”, “Gülümse Kadın” ve “İntihaşk” gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından tanındı. 3 Haziran 2018 tarihinde Şile’nin İmrenli koyu mevkinde 5 arkadaş bir tekne ile sabah saatlerinde denize açıldı. Ancak bir süre sonra tekne alabora oldu… Ve alabora olan tekneden Onur Can’ın cansız bedeni belli bir süre sonra çıkarıldı.

Sevenlerini yasa boğan bu haberden sonra, sanatçının kağıtlarda kalan şarkılarını sevenleri gün yüzüne çıkardı.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam