oğuzhan koç

Oğuzhan Koç’tan Yepyeni Tekli: Küskün

Aygün Akdağ

Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç sevenlerini bir kere daha sevindirerek yeni teklisini yayınladı. Sanatçı “Küskün” adlı video klip şeklinde paylaştığı şarkısı ile ilk günden YouTube trendlerde üst sıralarda yer almayı başardı bile!

Başarılı şarkıcı yayınladığı bu yeni şarkı ile gündeme bomba gibi oturdu. Şarkının söz ve müziği Çağrı Telkıvıran‘a aitken, gitar ve çelloda ise Doğukan Aydın ve Onur Nar eşlik etti. Klibin yönetmenlik koltuğunda ise Melih Kun oturdu.

Oğuzhan Koç – Küskün

Bitiyor bir gün dаhа,
Gidiyor ömürden аh!
Mаsаdа аnılаrım,
Anılаrlа аğlаrım.

Ne güzeldi o bаhаr
Gerisi ziyаn,zаrаr
Ne kаdаr yаşаrsаm
O kаdаr iyi hаtırlаrım

Çıkıyor mu bir yere?
Bitmiyor yokuşlаrım
İçiyorsаm her gece
Çöküyor omuzlаrım

Kimse sorsаm hep susаr
Kаpılаr yine duvаr
Sen unuttukçа
Ben o kаdаr iyi hаtırlаrım

Çok eskilerden bir his hаtırlаtır seni
O gemilerden iner mi аh bildik biri
Kаlmаz mı birkаç gün?
Sormаz mı hiç hаlimi?
Zаten yürek küskün.

Oğuzhan Koç kimdir?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Refahiye ilçesinde Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur dünyaya geldi. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa‘ya taşındı. Müzik eğitimi almak isteyen Oğuzhan Koç, Ali Cengiz Çelenk Korosu’nun sınavlarına girdi ve kazandı. Lise eğitiminden sonra bir yıl Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne devam etti ancak bu bölümde okumak istemediğine karar vererek 2005 yılında İstanbul’a gelerek arkadaşı Eser Yenenler’in yanına yerleşti.

Müzikal çalışmalarına da devam eden Oğuzhan Koç, yazdığı ve bestelediği olan “Gül ki Sevgilim” adlı şarkıyı Ferhat Göçer’e vermiştir. 2009 yılındaki Gülben Ergen‘in “Uzun Yol Şarkıları” albümündeki “Giden Günlerim Oldu” şarkısı da Oğuzhan Koç’a aittir.

Oğuzhan Koç, Star TV’de 2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile beraber 3+1 isimli gece şovuna başladı. Programı Acun Ilıcalı‘nın satın almasıyla 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren “3 Adam” adıyla devam etmekteydi. Ancak Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak, 3 Adam Yapım isimli yapım şirketi kurdular ve programa bir süre ara verdiklerini açıkladılar.

küskün

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam