sena şener

Sena Şener’den Yeni Tekli: Çok Geç Kaldın

Ayşe Aslıhan

Alternatif sahnenin başarılı müzisyenlerinden Sena Şener yeni bir tekli yayınladı. “Çok Geç Kaldın” adını verdiği yeni single, Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda!

Sena Şener’in en yeni teklisi “Çok Geç Kaldın” Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında. Sena Şener’in müzikal serüveninde yeni bir sayfayı işaret eden Çok Geç Kaldın aslında bir yakarış.

“Zamanından sonra farkına varılanlar ardında oldukça derin izler bırakır. ‘Çok Geç Kaldın’ iyileştirilmeyi bekleyen yaranın içindekilerle kapandıktan sonra merhemine yakarışı. Bir çiçek solduktan sonra gelen özveri ve bir orman yandıktan sonra yağan yağmur: Artık ne fark eder?”

Önceki işlerinde olduğu gibi “Çok Geç Kaldın” şarkısının sözü ve müziği Sena Şener’e ait. Prodüktörlüğünü Efe Demiral ile ortaklaşa yapan Şener düzenlemesinde de ayrıca Deniz Yıldız, Canberk Ünsal’la iş birliği yaptı.

Şarkı sözleri ise şöyle:

Kalbim yorgun
İçimde yaralar var
Göğsümde karanlıklar
Sen bana aldırma
Eksik her şey
İçimde uçurumlar
Göğsümde hayatlar var
Sen bana aldırma

Zamansız geldi sevgin
Sana ihtiyacım vardı
Gelmeseydi, çok geç
Artık ne fark eder

Olanlar oldu
Sevgi öldü
Sen görene kadar
Bu çiçek soldu
Artık ne fark eder
Olanlar oldu
Sevgi öldü
Sen görene kadar
Bir orman yandı
Artık ne fark eder
Çok geç kaldın

Vaktim doldu
Önümde sıradağlar
Kalbimde hayaller var
Sen bana aldırma
Geçse her şey
Peşimdе yaşananlar
Kalbimde heveslеr var
Sen bana aldırma

Sena Şener kimdir?

Müziğe 15 yaşındayken başladı. Teklilerini ise 2016’da yayımlamaya başladı. 14 Eylül 2018’de yayınlanan ilk albümü İnsan Gelir İnsan Geçer‘de hepsini bir araya getirdi. Koç Üniversitesi’nde İngiliz Dili & Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam