Simpsons

​The Simpsons Yeni Sezonuyla Geldi!

Ayşe Aslıhan

Dünyanın gelmiş geçmiş en uzun süre devam eden animasyon dizisi “The Simpsons”, 32. Sezonuyla ekranlara geri dönüyor!

Dizinin en yeni bölümleri Amerika Birleşik Devletinin yayınından bir hafta sonra her pazar FX kanalında izleyiciyle buluşuyor. “The Simpsons” yeni sezonuyla 4 Ekim Pazar akşamı saat 21.00’de FX ekranlarında olacak!

İlk bölümünün yayınladığı 1989 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan tarafından izlenen efsanevi animasyon dizi “The Simpsons”, heyecanla beklenen 32. sezonuyla hayranlarıyla buluşuyor.

Dizide baba Homer Simpson’ı seslendiren Dan Castellaneta ile anne Marge’ı seslendiren Julie Kavner, yeni sezonda da karakterlerine hayat vermeye devam ediyor. Simpson ailesinin artık kendi aile bireylerimiz kadar aşina olduğumuz üyeleri her zamanki gibi karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Springfield kasabasının ilginç sakinleri de The Simpsons‘ın yeni sezonu ile FX ekranlarına geliyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

ABD Başkanı Trump’ın koronavirüse yakalanmasının ardından Simpsons, yeniden gündem oldu. Koronavirüs salgınını bilen, ardından da Amerika’da ortaya çıkan “Vespa mandarinia” adı verilen Asya kökenli katil arıları da konu alan Simpsonlar’ın son bombası ABD Başkanı Trump ve eşinin korona virüse yakalanması oldu... ABD Başkanı Donald Trump’ın korona virüse yakalandığını duyurmasının ardından Simpsons kehanetlerindeki ölüm sahnesi bir kez daha gündeme geldi.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam