Sofi Tukker

Sofi Tukker Türkiye Konseri İçin Geri Sayım Başladı

Ayşe Aslıhan

New York çıkışlı jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 30 Mart akşamı Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Drinkee, Batshit gibi uluslararası hitlere imza atan, 2017’de Grammy’e aday gösterilen ikili, 2019’a yepyeni bir single ile başladı. Sofi Tukker ve ZHU imzası taşıyan Mi Rumba, dans pistlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday gösteriliyor.

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in güçlerini birleştirerek kurduğu Sofi Tukker, 30 Mart Cumartesi akşamı son albümleri Treehouse‘un turnesi kapsamında Zorlu PSM’de olacak. 90’ların house müziğinden ilham alan, jungle pop türünde uluslararası hitlere imza atan ikili, müzikseverlere Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Dans Dolu Bir Gece

Drinkee adlı şarkılarıyla dünya çapında üne kavuşan ve 2017 yılında Grammy Ödülleri’ne aday gösterilen Sofi Tukker, Batshit, F*ck They ve Johny gibi hafızalara kazınan hitlerle ve Mi Rumba gibi yepyeni şarkılarla sahnede olacak. House müzik tutkunları, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulan, Sofi Tukker ve ZHU imzalı Mi Rumba ile Zorlu PSM’de dans dolu bir gece geçirecek.

Biletler burada.

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam