Gölge Ve Kemik

Netflix’in Fantastik Dizisi Gölge ve Kemik’ten Fragman!

Ayşe Aslıhan

Netflix, yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik’in resmi ilk fragmanını paylaştı. Onun gibisi yok ve asla olmayacak. Grishaverse‘ye gitmeye hazır olun!

Leigh Bardugo‘nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

Gölge ve Kemik, Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan)’ın başrollerinde yer aldığı 21 Laps Entertainment’ın bir Netflix prodüksiyonu.

1 sezonunda 8 bölüm olan ve her bir bölümü 1 saat olan Gölge ve Kemik ile ilgili ayrıntılar ise şöyle;

  • Dizi Sorumlusu / Yürütücü Yapımcı / Senarist: Eric Heisserer Yazar ve Yürütücü Yapımcı: Leigh Bardugo
  • Yürütücü Yapımcı ve Yapımcı: Lee Toland Krieger  
  • Yürütücü Yapımcılar: Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen, Josh Barry (21 Laps Entertainment) ve Pouya Shahbazian (Loom Studios)
  • Çekim Yeri: Budapeşte, Macaristan

Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da Netflix’te yayında!

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam