Karma Turkiye - Akustik Performans

Karma Türkiye ile Kendi Şarkını Duyurmaya Hazır Mısın?

Ayşe Aslıhan

Karma Türkiye Akustik Performans ile kendi şarkını tüm müzik platformlarında duyurmaya ve dinleyicilerinle buluşmaya hazır mısın?

Bağımsız sanat platformu Karma Türkiye; kendi şarkı sözü ve bestesi olan, müzikal yeteneğini büyük bir kitleye duyurmak isteyenleri dinleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor!

Gelişen teknolojiyle birlikte müzik dinleme alışkanlıkları da günden güne değişiyor. Plak, CD gibi geleneksel yöntemler artık yerini dijital platformlara bırakıyor… Yeni nesil ve bağımsız müzik platformları arasında önde gelen platformlardan biri olan Karma Türkiye’nin Akustik Performans Projesi de, müzikle amatör ya da hobi olarak ilgili olan herkesi tüm müzik platformlarında dinleyicisiyle buluşturmayı hedefliyor!

Katılımcılar, tamamen kendine ait bir şarkısını duyurma fırsatı yakalıyor. Ayrıca yeteneklerini sergileyebilecek olan katılımcıların her biri tek tek değerlendirmeye alınıyor.

Akustik Performans‘a bireysel ve/veya müzik grubu olarak katılım sağlanabildiği gibi, başvuruların kabulüyle çekilecek video klip için gereken tüm ayrıntıları da yine Karma Türkiye sağlıyor.

Karma Türkiye Akustik Performans Projesi, sesini duyurmak isteyen başarılı müzisyenleri halkla buluştururken, özgün bir etkileşim platformu olma özelliğini de taşıyor. Akustik performans projesine gelen başvurular ve süreç, tamamen online gerçekleşiyor.

Akustik Performans’a Nasıl Katılırım?

Katılım koşulu ise oldukça basit; sözü ve müziği tamamen kendine ait şarkını söylerken videonu çek, gönder!
Adını – soyadını, mail adresini, yaşadığın şehri ve iletişim numaranı eklemeyi unutma.

Başvuru sayfası ise burada!

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam