Bir Başkadır - Dizi - Fragman

Netflix Türkiye Orijinal Yapımından Fragman: Bir Başkadır

Ayşe Aslıhan

Netflix, 12 Kasım 2020’de yayınlanacak Berkun Oya’nın merakla beklenen dizisi Bir Başkadır resmi fragmanını paylaştı.

Masum dizisinin yaratıcısı olan, aynı zamanda Netflix’in kısa süre önce haklarını aldığı Taylan Biraderler imzalı Azizler filminin de senaryosunu kaleme alan Berkun Oya’nın yazıp yönettiği Bir Başkadır için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, diziden ilk fragmanı yayınladı. Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı olan insanların hikayelerini konu alan dizi; sosyal medyada şimdiden çok konuşulmaya başladı. Özellikle Öykü Karayel’in önceki yapımlarından farklı şekilde karşımıza çıkması, diziyi sıradışı yapmaya yetiyor.

Dizinin yapımcılığını Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor. Dizinin ilk sezonunun ise 8 bölümden oluşması bekleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Derya Karadaş, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy, Nesrin Cavadzade, Öner Erkan ve Gökhan Yıkılkan gibi çok sevilen ve başarılı isimler yer alıyor.

İlk fotoğraflar ve ilk fragman da oldukça heyecan uyandırıyor. “Bir Başkadır” isimli dizinin konusu ve işleniş biçimi itibari ile Atiye, Hakan Muhafız ev Aşk 101 gibi üretilen içeriklerden farklı olarak daha gerçekçi ve toplumsal bir temada olması bekleniyor. Diğer dizilerden farklı olarak bir

Dizinin karakterleri birbirlerinden zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak!

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam