Pinhani

Kavak Yelleri ve Pinhani Yine Bir Arada: Dön Bak Dünyaya

Ayşe Aslıhan

5 Nisan 2004’den günümüze dek her geçen gün daha çok dinlenen grup Pinhani ve 2007-2011 yılları arasında yayınlanan Kavak Yelleri dizisi ekibi, yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

Pinhani’nin 2006 yılında çıkardığı “İnandığın Masallar” albümünde yer alan “Dön Bak Dünyaya” şarkısına bir dönemin efsane dizisi Kavak Yelleri dizisinin ekibiyle 14 yıl sonra bir video klip çekildi.

Klipte Pelin Karahan, İbrahim Kendircioğlu, Ceren Moray, Aslı Enver gibi hepimizin sevdiği ve tanıdığı efsane birçok isim yer aldı.

Duygusal projeyi paylaşırken Pinhani grubu, şöyle bir not düştü…

“2007’de başlayıp 2011’de sona eren ‘Kavak Yelleri’, oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli. Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir ‘iş’imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar.”

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam