çıplak dizi

Cesur Bir Hikaye, Iphone ile Çekilen İlk Dizi: Çıplak

Ayşe Aslıhan

Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi “Çıplak”, 11 Haziran’da BluTV’de başlıyor. 8 bölümden oluşan ve müzikleriyle dikkat çeken mini dizi, Türkiye’de tüm bölümleri Iphone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor!

Özel yapımları ve yurtdışındaki sevilen projelerin yer aldığı seçkisiyle Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV yeni projesini duyurdu. BluTV, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur ve özgür kadın hikayesi “Çıplak” ile izleyicisi ile buluşuyor!

11 Haziran’da BluTV’de yayına girecek olan Çıplak, Türkiye’de tüm bölümleri iPhone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini de taşıyor. Dizinin yapımcılığını TN Yapım üstleniyor. Toplamda 8 bölümden oluşan heyecanlı mini dizinin baş rollerini ise Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor.

Çıplak, tek isteği para biriktirip Galler’e taşınmak ve yeni bir hayat kurmak olan Eylül adlı kadının gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı Çıplak’ın yönetmenliğini de Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yanı sıra Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan: Muhafız’ın ilk sezon bölümlerini yöneten Can Evrenol üstleniyor.

Dizinin müziklerinde ise JakuziEkin BerilNova Norda yer alıyor!

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam