Adamlar ve Ceza Bu Hafta +1 FEST'te

Hafta Sonu Online Konserlerle Dolu: Adamlar ve Ceza Sahnede!

Ayşe Aslıhan

Altı hafta boyunca Cuma ve Cumartesi akşamları müzikseverlere sevdikleri sanatçıları ücretsiz olarak dinleme imkanı sunan ve ilk haftayı geride bırakan +1 FEST sahnesi devam ediyor! Bu hafta Türkiye’de Rap deyince akla gelen ilk isim Ceza ve alternatif müziğin hit grubu Adamlar, +1 sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

+1 Fest, çoğunlukla evde olunan bu günlerde müzik keyfine +1 olmak üzere başlatıldı. Kısa zamanda birçok sanatçıyla müzikseverleri buluşturan +1 FEST, şimdi ise tüm hızıyla devam ediyor. Altı hafta boyunca Cuma ve Cumartesi akşamları müzikseverlere sevdikleri sanatçıları ücretsiz olarak dinleme imkanı sunuyor!

İlk haftayı geride bırakan +1 FEST sahnesinde bu hafta Ceza ve Adamlar var!

@artibir Instagram hesabı üzerinden yayınlanan ve çok sevilen isimleri evlerimize konuk eden konser serisi devam ediyor. “+1 FEST”, Şubat ve Mart ayı boyunca 6 hafta sonu gerçekleştireceği konserlerle evdeki müzik keyfine +1 olmaya geliyor.

İlk hafta Cem Adrian ve Göksel’i ağırlayan +1 FEST sahnesinin bu Cuma akşamki konuğu rap dünyasının en sevilen isimlerinden Ceza olacak. Özlenen sahne performansıyla müzikseverlere benzersiz bir akşam yaşatacak Ceza, 26 Şubat Cuma akşamı saat 21:30’da @artibir Instagram hesabında sevenleriyle buluşacak.

Haftanın ikinci konseri ise, son dönemlerin en favori gruplarından Adamlar’dan gelecek. Rock’n roll, blues, funk ve biraz da hip-hop çerçevesinde geliştirdikleri şarkılarıyla Türk alternatif müziğine yeni bir soluk getiren Adamlar, 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 21:30’da @artibir Instagram hesabında müzikseverleri bekliyor olacak.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam