Jupiter's Legarcy

Jupiter’s Legacy, Uyarlamasıyla Netflix’te!

Ayşe Aslıhan

Mark Millar ve Frank Quitely‘nin çizgi romanından uyarlanan epik süper kahraman dizisi Jupiter’s Legacy (Jüpiter’in Mirası), onlarca yılı kapsayarak aile, güç ve sadakatin karmaşık dinamiklerinde odaklanacak!

Aynı adlı ünlü çizgi roman Jupiter’s Legacy geliyor! Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade ve Matt Lanter’ın başrolünde olduğu 8 bölümlük dizi, 7 Mayıs’ta Netflix’te yayına girecek.

Heyecan verici dizinin yönetmenliğini eski Daredevil yazarı, yapımcı ve Netflix ile genel bir anlaşma imzalayan yönetmen Steven S. DeKnight yapıyor.

Steven S. DeKnight, Amerikalı senarist, yapımcı ve yönetmen. Smallville, Buffy the Vampire Slayer ve Angel yapımlarıyla tanınıyor. Buffy the Vampire Slayer‘ın 8. sezonunun çizgi roman serisinde yazdı ve Joss Whedon’ın TV dizisi Dollhouse’da yapımcı olarak görev aldı.

Dizinin yürütücü yapımcıları ise adeta yıldızlar topluluğu gibi! Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton, ve Sang Kyu Kim.

Yeni jenerasyonun yükselişe geçtiğini seyredeceğimiz, merakla beklenen Jupiter’s Legacy, Netflix Originals yapımlarına bir yenisini daha ekleyecek.

Dizinin konusu ise şöyle; Neredeyse yüzyıldır insanlığın güvenliğini sağlamalarının ardından dünyanın birinci nesil süper kahramanları, artık miraslarını devralmaları için çocuklarına güvenmektedir. Ancak değerlerini kanıtlamaya istekli olan genç süper kahramanlar, ebeveynlerinin efsanevi itibarlarına yakışır şekilde davranmakta ve kişisel standartlarını buna göre belirlemekte zorlanır.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam