Justin Bieber

Justin Bieber, Nick Jonas ve Lana Del Rey Albümleri Çıktı!

Ayşe Aslıhan

Grammy ödüllü megastar Justin Bieber, altıncı stüdyo albümü olan “JUSTICE” i 19 Mart’ta RBMG / Def JamRecordings etiketiyle yayımladı. “JUSTICE”in içerisinde yer alan 3 hit single; Chance The Rapper ile ortak çalışmaları “Holy”, Benny Blanco ile birlikte kaydettikleri “Lonely” ve “Anyone” dünya çapında 2 milyardan fazla dinlendi. Şu an üç şarkı da “Billboard Hot 100” listesinin ilk 40’ında yer alıyor.

Öncelikle Justin Bieber’ın albümü “JUSTICE”i tüm dijital platformlar üzerinden dinleyebilirsiniz. Bieber’ın bu albümde öyle bir şarkısı var ki, tüm dünya listelerini zorluyor!

Grammy ve Altın Küre’ye aday gösterilen sanatçı ve aktör Nick Jonas ise, üçüncü solo albümü “Spaceman”i 12 Mart’ ta Island Records etiketiyle yayınladı.

Albümde özel olarak Greg Kurstin ve MoZella ile birlikte çalışan Nick Jonas dinleyicilere “Spaceman”i “mesafe” den “hoşgörü“ye, “coşku“dan “bağlılık“a dört ayrı temaya ayırarak sunuyor. Spaceman klibi ise uzayda yaşayan bir adamı konu ediniyor.

Lana Del Rey‘in, 2019 Grammy adayı albümü “Norman Fucking Rockwell” in başarısı hala konuşuluyor. 19 Mart’ta ise merakla beklenen yedinci stüdyo albümü olan “Chemtrails Over The Country Club”ı yayınladı. 11 şarkıdan oluşan albümün şarkılarını Jack Antonoff ile yazan Lana Del Rey, albümünde Joni Mitchell‘in klasiği “For Free“yi Zella Day ve Weyes Blood ile birlikte yorumluyor.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam