Kral Şakir

Çocuklara Karne Sürprizi: Kral Şakir

Ayşe Aslıhan

Kral ŞakirTürkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir sömestir tatilinde Trump AVM’ye geliyor.

Öğrenciler, 18 Ocak’ta başlayacak olan sömestir tatilini büyük bir hevesle bekliyor. Karne sevinci yaşayacak çocuklar için tatilde yapacakları etkinlikler listesi ise şimdiden hazırlanıyor.

Bu anlamda bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir‘in eğlenceli şovu, çocukların güzel vakit geçirmesini sağlamak için ilk kez sahnelenecek.

18-27 Ocak tarihleri arasında Türkiye’de ilk defa Trump Alışveriş Merkezi’nin sahnesinde olacak Kral Şakir, çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

GÖSTERİ SONUNDA POSTER HEDİYESİ VAR

Kurulacak özel sahnede en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan Kral Şakir, ardından çocuklarla sohbet edecek. Çocuklar gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak. Ayrıca gösteriyi izleyen her çocuğa çizgi dizinin posteri hediye edilecek. Heyecan dolu gösteri tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam