Zeynep Bastık

Fizy’de Ağustos Ayında En Çok Dinlenenler Belli Oldu

Ayşe Aslıhan

Dijital müzik platformu Fizy’de, Mayıs ayında zirveye çıkan Zeynep Bastık, Ağustos ayının da en fazla dinlenen ismi olmayı başardı. Bu ay Fizy’de en çok dinlenen şarkılar belli oldu.

Dijital müzik platformu fizy’de Ağustos ayının en çok ilgi gören ve dinlenen isimleri belli oldu. Son dönemde yayınladığı yeni şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren sanatçı Zeynep Bastık bu ayın en çok dinlenen şarkıcısı olurken; sosyal medya kanalında paylaştığı şarkıyla popülerleşen Zehra’nın Cennetten Çiçek parçası fizy’de de en çok dinlenen ve paylaşılan şarkı oldu.

Bildiğiniz üzere fizy; Sony Music, Warner Müzik Grubu, The Orchard, Universal, Believe Digital, DMC, Avrupa Müzik, Beggars Group, Eğlence Fabrikası, Fuga, Eveara ve Ingrooves gibi bağımsız plak şirketleri ve dağıtıcıların içerik kataloglarını; sınırsızca dinlenmesine ve izlenmesine olanak sağlayan, Türkiye merkezli bir müzik veri akışı ve dijital müzik platformu…

Ayrıca müzik platformunda geçen ayın en fazla beğeni alan şarkısı ise sosyal medya fenomeni Didomido’nun yeni çıkardığı Nimet şarkısı olarak kayıtlara geçti.

EN ÇOK POP,  RAP VE ARABESK DİNLENİYOR

Ağustos ayında da müzikseverler tarafından büyük ilgi gören müzik platformunda, Zeynep Bastık’ın ardından en çok dinlenen isimler arasında; Müslüm Gürses, Sezen Aksu, Sura İskenderli, Ahmet Kaya, Ziynet Sali, Oğuzhan Koç, İbrahim Tatlıses, Ece Mumay ve Ebru Gündeş yer aldı.

Verilen bilgiye göre, müzik platformunda geçen ay en çok dinlenen türler; pop, rap ve arabesk oldu.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam