The Hauinting: Bly Malikanesi

The Haunting: Bly Malikanesinden Fragman!

Ayşe Aslıhan

The Haunting: Bly Malikanesinin ilk fragmanı yayınlandı. Netflix yapımı olan gerilim dolu dizi, şimdiden heyecan uyandırıyor!

The Haunting: Bly Malikanesi 9 bölümlük yeni sezonuyla 9 Ekim Cuma günü yayında! The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcılarından, Henry James‘in ünlü hikayesinden uyarlanan The Haunting: Bly Malikânesi, The Haunting antoloji dizisine yepyeni bir sayfa açıyor. 

Dönem dizisi tadında!

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan ve yapımcısı Trevor Macy’den The Haunting antolojisinin yeni sezonu The Haunting: Bly Malikanesi, 1980’lerin İngiltere’sinde geçiyor.

Henry James’in ikonik hikayesinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosuna Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel ve Tahirah Sharif de eşlik ediyor. Yürütücü yapımcılığı Mike Flanagan, Trevor Macy, Darryl Frank ve Justin Falvey tarafından üstlenildi.

Dizinin konusu ise şöyle; yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutar. Yeni bakıcı, malikanenin aşçısı Owen (Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve Kahya Bayan Grose (T’Nia Miller) ile birlikte yetim iki çocuğun bakımından sorumlu olacaktır. Ancak zaman geçtikçe her şeyin malikanede göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikanede aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekler.

Bly Malikanesinde, ölmek, gitmiş demek değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=NHWKpXV404M

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam