Beyond24 İstanbul

Beyond24 İstanbul’da Onur Saylak ve Ercan Kesal

Seslenen Adam

Beyond24 İstanbul’un ikincisi için geri sayım başladı. Güverte Film tarafından düzenlenen etkinlik, Onur Saylak ve Ercan Kesal’ın katılımıyla 2-3 Mart’ta Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Ercan Kaşal
Güverte Film, bu yıl ikincisini düzenleyeceği zengin içerikli konferans serisi Beyond24 İstanbul ile yine teknoloji, iletişim, medya, eğlence gibi film dünyasıyla ilişkili alanlardan uzmanları buluşturacak. Sinemanın ihtiyaç duyduğu motivasyon ve kaynağa ulaşmasını hedefleyen etkinliğe 2 – 3 Mart tarihlerinde, önceki yıl olduğu gibi yine Kadir Has Üniversitesi ev sahipliği yapacak.

Beyond24 İstanbul bu yıl da konferanslar, atölyeler, ustalık sınıfları ve panellerden oluşan birçok etkinliğe sahne olacak. Onur Saylak, Ercan Kesal, Can Evrenol, Oğuz Anbarlı, İlker Canikligil ile Netflix ve BluTV yöneticilerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğin ‘Kariyer Alanı’ bölümünde potansiyel işbirlikleri ve çalışma olanaklarına imkan sağlanacak.

Onur Saylak
İlk yılında Yavuz Turgul, Tony Gatlif, Engin Alkan, Hazal Kaya, Onur Ünlü gibi tanınmış isimlerin bilgi ve tecrübelerini paylaştığı, 1000 Volt, BluTV, Orion, Başka Sinema, 70*100, Contentine, Beyoğlu Sineması gibi şirketlerin ‘Kariyer Alanı’nı doldurduğu Beyond24 İstanbul’a dair detaylı bilgiye www.beyond24istanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam