sıkı dur

Ben Fero ve Anıl Piyancı Düeti: Sıkı Dur

Aygün Akdağ

Salgın döneminde evden üretmeye devam eden müzisyenler arasına Ben Fero ve Anıl Piyancı da katıldı! “Sıkı Dur” tüm dijital müzik platformlarında yayında.

Kısa bir süre önce Perdenin Ardındakiler ile yayınladığı şarkıdan sonra Anıl Piyancı, bu kez de uzun süredir sessiz kalan Ben Fero ile bir düet ortaya çıkarttı.

Şarkı çıktıktan kısa bir süre sonra YouTube trendler listesinde birinci sırayı aldı. “Sıkı Dur”, hem Piyancı‘nın hem de Fero‘nun hayranlarını mest etti.

İllüstrasyon çalışması ile paylaşılan parçanın sözleri iki sanatçıya ait iken, müziğini ve düzenlemesini Can Volkan yaptı… Yeşil Oda Yapım etiketi ile yayınlanan şarkı, Rap müzikseverleri mutlu etti.

Anıl Piyancı & Ben Fero – Sıkı Dur


Sıkı dur sıkı dur Kırpma gözlerini hiç Yutma sözlerini hiç Kırpma gözlerini hiç Sıkı dur sıkı dur Kırpma gözlerini hiç Yutma sözlerini hiç Kırpma gözlerini hiç Sıkı dur sıkı dur sıkı dur Kırpma gözlerini hiç sakın Yutma sözleri beach konuş Kutla gösterimi piç Çünkü bak arkamı dönünce düşer o çene Ve mekanda görünce süzer o gene Bu gece de uyumum süper o tene Ve diyor ki gidelim güzel otele Biliyordu benim kalitemi Eski günlerimi minimalitemi Anıl bu her zaman delinin tekiydi Sıkardı kafiye dili makineli Seksi flowlarımız Dans ediyor ritimde bi hadise gibi İçine çekecek cazibe seni Ben mercedes siz bi şahine binin Yani şunu bilin ki konu kilit Yüzüme güler ama konu feat Piyancı pahalı bi marka bu boru değil Banka hesaplarım gibi modum iyi O zaman şov bi başlar Hedefe varıyorum inan son virajlar Geride ne kaldı ki var kofti maçlar Yüzüne yakışıyor inan mor bi başka Son bir şans daha hepimizin ihtiyacı var Ruhuma saplanan pis bi sancı daha Peşimize düşüyor hep intikamcılar Adımızı duyan diyor ki misli bas buna Görüyorsun her yer isli pas Boşuna bekleme bende yok bitti pas Eskisi gibi değil kirli tarz Sıkı dur sıkı dur Kırpma gözlerini hiç Yutma sözlerini hiç Kırpma gözlerini hiç Sıkı dur sıkı dur Kırpma gözlerini hiç Yutma sözlerini hiç Kırpma gözlerini hiç Sıkı dur Biladerim dedi sana konu kilit Neyi deniyorsun hala bunu bilip Merco’nu bi ver Anılım buna bineyim Yok bi derdi tabi bunun camı film Diyecegim yok bişey kuru dilim Vazgecmem bi tek onu bilin Bu sene bi bok gibi tadım hic yok Açıklayamaz bana bunu bilim Kirpmadim asla ben bu gözlerimi Samimi diyorum bu sözlerimi Gidince konuşma dur özle di mi? Göresin isterim bu gösterimi Açıyorum ağzı bak yumuyorum gözü Yazıldı çalındı durmuyor sözüm Yine de sönmedi kalbimin közü Onur ve gururum bu işin özü!

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam