brek benim rüyam

Brek’ten Yeni Tekli: Benim Rüyam

Suna Simge Çakmak

Indie müziğin başarılı ismi Brek, Epic Istanbul etiketiyle dinleyicilerle buluşan yeni teklisi “Benim Rüyam” ile sizlerle!

Geçtiğimiz aylarda “Bilmek İstemem” ve “İlaç Gibi” şarkılarını hayranlarıyla paylaşarak “Beyaz Dalga” albümünü müjdeleyen Brek’in yeni teklisi “Benim Rüyam” yayınlandı! Önceki çalışmalarının aksine ağır bir atmosfer barındıran teklide, Brek’e gitarda Dehan Kılınçarslan eşlik ediyor. Kısa film tadındaki müzik videosu ise Palmiyeler grubundan tanıdığımız başarılı müzisyen Mertcan Mertbilek’in imzasını taşıyor. Oldukça farklı bir müzik ve beste ile bizlerle olan Brek hayattan bir melodi fısıldıyor sanki kulaklarımıza…

Çalışmalarındaki tüm söz, beste ve prodüksiyonu kendisine ait olan Brek, heyecanla beklenen albüme ışık tutan üç tekli, “Bilmek İstemem”, “İlaç Gibi” ve son olarak “Benim Rüyam” ile dinleyiciyi şahane bir müzikal yolculuğa çıkarıyor.

Uyandım boşluğa
Gelmesin zaman
Gözlerden uzak
Bu benim rüyam
Kimseye görünmeden
Gelir bana uzay
Sonsuza kadar bu aşk
Hep benim olan

Brek kimdir?

Şarkıcı-yapımcı Brek, 2018 yılında birer mevsim arayla yayınladığı LP “Tv Juice” ve “Mikrodalga Sörfü” isimli EP çalışmalarının ardından 2019 yılında ikinci uzançası “ÖLÜPOP” ile hayran kitlesini arttırdı. Türkiye’nin Salon IKSV, Babylon, Bomontiada, İzmir Epic Fair, Zorlu PSM Studio gibi önde gelen birçok sahnesinde konser verme şansı buldu. Bu iki albüm Milliyet, Red Bull, Bant Mag ve Play Tuşu gibi pek çok blog ve gazete tarafından yılın en iyi albümleri arasında gösterildi.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam