Monica Bellucci, Tek Kişilik Gösterisiyle İstanbul’da!

Ayşe Aslıhan

Sinemanın ikonik ismi Monica Bellucci, ilk kez Türkiye’de!

Dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, Tom Volf’un yazıp yönettiği Maria Callas’ın hayatına dair bilinmeyen detayların ve ilginç hikayelerin yer aldığı tek kişilik tiyatrosuyla ilk kez Türkiye’de olacak.

GIF HUNTERRESS — MONICA BELLUCCI GIF HUNT (100) Please like/reblog...

Sinema kariyerindeki başarısını birkaç defa seçildiği dünyanın en güzel kadını unvanıyla taçlandıran Monica Bellucci, uluslararası sinemanın en ünlü yüzlerinden biri haline geldi. Bu muhteşem kariyerin devamında ise yeni projesi olan “Lettres et Mémoires by Maria Callas” okumalarını sahneleyecek.

Maria Callas’ın New York’taki mütevazı çocukluğundan Atina’daki savaş yıllarına, operadaki ihtiyatlı duruşundan skandallar ve kişisel sorunlarla gölgelenmiş bir kariyere… 20. yüzyılın en büyük sesinin en derin ve dokunaklı hikayesi, Monica Bellucci’nin anlatımıyla sahnelerde.

Yaklaşık 80 dakika sürecek olan etkinlik, İngilizce olacak ve özellikle Türkçe alt yazı olacak.

Monica Bellucci kimdir?

1968’de İtalya’da Perguia’nın bir köyünde doğdu. Perugia Üniversitesinde okurken para için modellik yaptı. 1988’de Milano’ya taşınmasının ardından Elite model ajansı ile çalışmaya başladı. Birçok defileye katılmış ve önemli dergilere poz verdi. Bunların arasında Pirrelli takvimi de var. 1990’da ilk kez televizyondaydı. 1992’de Amerikan filmi Bram Stoker’s Ddracula’da oynadı. 1996 Fransız macera filmi, Appartement’da oynayarak büyük başarı kazandı ve böylece ilk kez tanındı.

Etkinliğin bilet fiyatları ise şu şekilde:

Protokol – 1950.00 TL
1. Kategori – 950.00 TL
2. Kategori – 750.00 TL
3. Kategori – 550.00 TL
4. Kategori – 375.00 TL
5. Kategori – 245.00 TL
6. Kategori – 145.00 TL

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam