Film

Netflix, Sweet Girl Filminden İlk Fragmanı Paylaştı!

Ayşe Aslıhan

Netflix, Jason Momoa ve Isabela Merced’in başrolünde yer aldığı Sweet Girl‘ün resmi fragmanını ve ilk karelerini paylaştı.

Sweet Girl, 20 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te olacak. Brian Andrew Mendoza‘nın yönettiği SWEET GIRL‘ün oyuncu kadrosunda dev isimler var. Filmde Jason Momoa, Isabela Merced, Justin Bartha, Amy Brenneman, Manuel Garcia-Rulfo, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis ve Michael Raymond-James yer alıyor.

Ailesine çok düşkün olan Ray Cooper, hayat kurtarma potansiyeline sahip bir ilacın eşi (Adria Arjona) kanserden ölmeden hemen önce piyasadan çekilmesinden sorumlu ilaç firmasına karşı mücadele ederek adaleti sağlamaya yemin eder. Ancak gerçekleri ararken onu ve kızı Rachel’ı (Isabela Merced) tehlikeye atan ölümcül bir karşılaşma yaşar. Ray’in asıl amacı ailesinden geriye kalan tek kişiyi korumak için intikam almaya dönüşür.

Gregg Hurwitz ve Philip Eisner’in senaryosunu yazdığı film, aksiyonseverlerin mutlaka izlemesi gereken bir yapım. Filmin yapımcılarını daha önce duymuş olmanız kuvvetle muhtemel: Jeff Fierson, Brad Peyton, Jason Momoa ve Brian Andrew Mendoza. 190’dan fazla ülkede 208 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, kendi bünyesinde yarattığı yepyeni dizi ve filmleriyle 2021 yazına da damga vuracağa benziyor.

Sweet Girl, 20 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam