zeytin ağacı

Oyuncu Kadrosu ve Fragmanıyla Gözde: Zeytin Ağacı

Ayşe Aslıhan

Netflix, üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşme hikayesini anlatan Zeytin Ağacı‘nın fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı.

Netflix’in yeni dizisi Zeytin Ağacı, başarılı oyuncu kadrosuyla ve yeni fragmanıyla bizlerle birlikte. Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz ve Seda Bakan ise başrollerde yer alıyorlar.

Dizinin konusu ise şöyle; Yakın arkadaşlar şehirden Ayvalık’a yolculuğa çıkarlar. Aslında geçmişlerinden, seçtikleri geleceğe doğru yola çıktıklarından habersizlerdir!

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları, yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ, Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. 

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Dizinin yapımcısı Onur Güvenatam. Yaratıcısı ve yazarı ise Nuran Evren Şit. Yönetmen koltuğunda ise Burcu Alptekin oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Murat Boz, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu da var. Ayrıca Serkan Altunorak, Füsun Demirel ve Umut Kurt da dizide yer alıyorlar.

Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da Netflix’te!

 

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam