ezel akay

Ezel Akay’ın Son Filmi Osman 8’den Afiş Geldi!

Ayşe Aslıhan

Ezel Akay‘ın son filmi “Osman 8” geliyor! İlk afişiyle meraklı gözleri üzerine çekti bile.

Başrollerinde Atiye dizisinden tanıdığımız Tim Seyfi var. Kırık Kanatlar, Nokta, Kendime İyi Bak gibi yapımlarda rol alan Begüm Birgören var. Ezel, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde oynayan Kemal Uçar var!

Yapımcılığını Rock filmin yaptığı “Osman 8″in senaryosu da Kemal Uçar’a ait. Fantastik dünyasının tasarımında İlban Ertem imzası olan film Türkiye’de türünün ilk örneklerinden olma özelliğini taşıyor. Fantastik, eğlenceli ve romantik bir film olan “Osman 8”, 18 Mart’ta, “Gerçek Bir Aile Filmi” sloganı ile vizyona girmeye gün sayıyor.

Görüntü yönetmenliğini, Ezel Akay’ın bütün projelerinde birlikte çalıştığı Hayk Kirakosyan yapıyor. Filmin müzikleri ise Kardeş Türküler’e ait. Yönetmen Ezel Akay, filmde oyuncu olarak da yer alıyor.

Osman 8″in konusu kısaca şöyle: Osman 8, takıntılı bir kullanma kılavuzu yazarı. İnsan içine çıkmaktan korkan, eski konağında “ailesiyle” yaşayan Osman bir gün portakal rengi ailesinden sıkılır ve yalnız eve çıkmaya karar verir. Tabii kim yaşamak ister 5 “canavar” ile? Amaaa güzel bir emlakçı evi satmaya gelince işler karışır. Acaba 5 canavar, bir sosyopat, bir canavar savar güzel’den aile mi çıkar, facia mı? Tamamen gerçek, bir o kadar da uydurma ve hayal… Yani bir masal, bir “aile” masalı!  Şekere sarılmış acı biber!

Film, 18 Mart’ta sinemalarda.

osman 8

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam