Into The Night

Netflix Orijinal: Into The Night 2. Sezon Geliyor!

Ayşe Aslıhan

Uluslararası yapımlarının sayısını hızla artırmaya devam eden Netflixin Belçika yapımı ilk orijinal dizisi olan Into the Night, 1 Mayıs’ta izleyici ile buluştu. İlk sezonu altı bölümden oluşan dizi ilgiyle karşılandı ve karantina sürecinin de etkisiyle geniş izleyici kitlesine ulaşması başardı.

Hakan: Muhafız ve Atiye dizilerinin de senaristleri arasında yer alan Jason George, bu dizinin de yaratıcısı. Dizi, Brüksel’den kalkmak üzere olan bir yolcu uçağının, NATO’da görevli olan İtalyan bir subay tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Silah zoruyla uçağa bindiriliyor… Daha sonra o sırada uçakta olan az sayıdaki yolcuyu ve uçuş görevlilerini rehin alan subay, pilottan güneş doğmadan önce batıya doğru yol almasını istiyor. Çünkü; güneş doğduğu anda herkes ölecek! Uçaktaki insanların bir yandan bu rehin alma olayından sağ kurtulmaya çalışırken, bir yandan da bu iddianın gerçek olup olmadığını öğrenmesi gerekecek…

Buradan hareketle şekillendirdiği ilk sezonunda izleyicileri aksiyonun bir an bile eksik olmadığı bir hikayeye ortak eden Into the Night, 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek.

Dizinin yaratıcısı Jason George açıklama yaptı. George, “Gösterime girmesinin ardından küeresel çapta büyük ilgi uyandıran Into The Night’ın ikinci sezonunu duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların kahramanlarımız ve BE Airways Flight 21 mürettebatıyla kurduğu bağı görmek harikaydı. Yolculuklarına devam etmek için sabırsızlanıyoruz” diyerek 2. sezon müjdesini verdi.

Into The Night geliyor!

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam