Stranger Things

Stranger Things’in Yeni Sezonunda Sürpriz İsimler Var!

Ayşe Aslıhan

1980’lerin bir nesli büyüleyen klasiklerine yazılmış bir aşk mektubu niteliğindeki Stranger Things, yeni sezonundaki sürpriz isimleri açıkladı!

Milyonların izlediği dizi Stranger Things, bir çocuğun sırra kadem bastığı 1983 yılı Indianası’nda geçiyor. Arkadaşları, ailesi ve yerel polis, onun ortadan kayboluşuna dair cevapları ararken kendilerini devlet tarafından yürütülen çok gizli deneylerin, ürpertici doğaüstü güçlerin ve son derece tuhaf küçük bir kızın karıştığı sıra dışı bir gizemin içinde buluyor. Hayatta kalmak için güç birliği yapmak ve arkadaşlığın korkudan daha güçlü olduğunu hatırlamak zorunda!

Ödüllerin sahibi: Stranger Things!

Stranger Things, 2016’da gösterime girmesinden bu yana, Emmy, Altın Küre, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Program of the Year, the People’s Choice Awards, MTV Movie & TV Awards ve Teen Choice Awards’ta 65’in üzerinde ödül kazandı ve 175 farklı dalda ödüle aday gösterildi.

Stranger Things, En İyi Drama dalında üç kez Emmy Ödülü adaylığı bulunan dizi.
Aynı zamanda Netflix‘in en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor.

Sadece 3. sezonu, ilk dört günde 40.7 milyon kişi tarafından izlendi.
Yayına girdikten bir hafta sonra ise 65 milyon kişi tarafından izlendi.

Yapımcılığını Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment’ın üstlendiği Netflix orijinal dizisi Stranger Things, dizinin aynı zamanda yürütücü yapımcıları olan Duffer Kardeşler tarafından hayata geçirildi. Dizinin yürütücü yapımcıları arasında yer alan diğer isimler ise Shawn Levy ve 21 Laps Entertainment adına Dan Cohen ve Iain Paterson.

Sürpriz isimlerle dolu bir kadro.

Yıllardır süren bu başarılı dizinin kadrosu her sezonda genişlemeye devam ediyor!

Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Joseph Quinn, Robert Englund, Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko ve Tom Wlaschiha; Stranger Things’in yeni sezonuna katılan isimler oldu.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam