Atiye

Atiye Final Yapıyor: Fragman Yayında!

Ayşe Aslıhan

Netflix’in merakla takip edilen dizisi Atiye, 3. sezonu ile bu ay izleyiciye veda edecek. Atiye’nin Göbeklitepe’de başlayan gizemli yolculuğu Kapadokya ve Mardin gibi tarihe rehberlik eden bölgelerin ardından, yine Göbeklitepe’de son bulacak. 

Yaratıcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımcılığını Pelin Ekinci Kaya’nın üstlendiği Netflix orijinal dizisi Atiye, ses getirmeye devam ediyor. Atasay Koç ve Cansu Çoban’ın birlikte kaleme aldığı dizi, son sezonunda yönetmen koltuğunu ise Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki paylaşıyor.

Atiye final yapıyor, gizem çözülüyor.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya gibi değerli isimlerin yer aldığı dizi, final yapıyor. Final sezonuna ise başta Selma Ergeç, Senan Kara ve Lara Tonka olmak üzere birbirinden başarılı isimler katılıyor.

Bizi neler bekliyor?

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıp! Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan çift, yıllar sonra onun izini buluyorlar… Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken, kızına ulaşmaya çalışan anne ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorunda. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan, geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışıyorlar.

Atiye, 3. ve final sezonuyla 17 Haziran 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. karmaturkiye.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Tamam